Wyszukiwarka
 
Rzetelna firma

Rzetelna firma - sprawdź

Aukcje

Aukcje Allegro

 
Jaki rodzaj szkła preferujesz?
Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach - zapisz się do subskrypcji.

Podaj swój adres e-mail:

Facebook
 
Statystyki

Gości online: 2
Wizyt dzisiaj [10-02-2016]: 268
Wizyt wczoraj [09-02-2016]: 256
Wizyt ogółem: 4188

Validator W3C XHTML   Validator W3C CSS

wielkość tekstu: A A A

Szkło użytkowe

Szkło gospodarcze

 

Przedstawione produkty stanowią część oferty naszej firmy
W celu uzyskania pełnej informacji prosimy o kontakt

 

Zachęcamy Państwa gorąco do odwiedzania działu Galeria oraz pobierania dostępnych katalogów firmowych znajdujących się poniżej

 

 

Krośnieńskie Huty Szkła "KROSNO"

Krośnieńskie Huty Szkła KROSNO S.A. są największym i najbardziej znanym producentem szkła gospodarczego w Polsce oraz jednym z liderów rynku światowego w tej branży. KROSNO est firmą o długiej tradycji i doświadczeniu – została założona w 1923 roku w Krośnie od lat zajmuje się produkcją sodowego szkła gospodarczego. Wizytówką KROSNA S.A. jest szkło formowane tradycyjną metodą ręczną. Znaczącą pozycję w ofercie handlowej firmy stanowi również szkło stołowe formowane mechanicznie.

 

 

 

 

 

                                       Pochodząca z samego serca Austrii, Stölzle Glass Group moze poszczycić się 200 latnią tradycją w produkcji szkła. Z pięciu zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w Austrii, Wielkiej Brytanii, Czechach i Polska wraz z światową siecą dystrybucji, Grupa Szkło Stölzle konkuruje wśród wiodących globalnych graczy w dziedzinie szkła. W swojej ofercie huta posiada bardzo szeroki asortyment szkła uzytkowego - głównie kufle, dzbanki oraz karafki a także szkła opakowaniowego dla wielu gałęzi przemysłu.

 

 

  

 

 

 

 

Huta Szkła Gospodarczego "EDWANEX"

Huta Szkła Gospodarczego Edwanex Edward Wąsikowski powstała w roku 1984 we wsi Rossosz, niedaleko Łęcznej. Od tamtej pory wykonuje dla Państwa ręcznie formowane oraz dmuchane wyroby ze szkła, m.in.: kieliszki, szklanki, podgrzewacze, salaterki, wazony, świeczniki, karafki i wiele innych.

 

 

 

 

 

 

 

 

Huta Szkła w Jaśle

Huta Szkła w Jaśle specjalizuje się w produkcji szkła prasowanego technicznego i gospodarczego, oraz płaskiego barwionego w masie, wykonywanego ręczną metodą formowania. Produkowane wyroby ze względu na szeroki asortyment, nowoczesne wzornictwo i bogatą kolorystykę znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle samochodowym, elektrycznym, jako elementy wyposażenia gospodarstw domowych, instytucji oraz hoteli.

 

 

 

 

 

 

 

Huta Szkła Gospodarczego "TADEUSZ WRZEŚNIAK"

Huta Szkła Gospodarczego TADEUSZ WRZEŚNIAK ceni sobie tradycję i oryginalność, dlatego wykazuje tak duże przywiązanie do ręcznych technik produkcji. Nadaje to niepowtarzalnego charakteru firmie, która od ponad 10 lat znajduje uznanie wśród klientów z Europy, Ameryki jak i wielu innych części świata.

 

 

 

 

 

 

 

 

TERMISIL Huta Szkła Wołomin

Termisil Huta Szkła Wołomin S.A., istniejąca od 1905 roku, jest polskim producentem szkła żaroodpornego gospodarczego i przemysłowego. Termisil jest jedną z dwóch hut w Europie Środkowej i Wschodniej wytwarzających szkło żaroodporne (borokrzemowe), a jej produkty znane na 40 światowych rynkach, między innymi we Francji, Rosji, Holandii, Japonii, czy USA. W ofercie firmy znajduje się ponad 140 artykułów ze szkła Termisil, a asortyment jest stale powiększany o nowe produkty, oparte na autorskich pomysłach.

 

 

 

   

 

 

Huta Szkła Artystyczno-Dekoracyjnego "GALICJAN"

Huta Szkła Artystyczno-Dekoracyjnego GALICJAN powstała w 1982 r., a od 15 lat, jako jeden z działów firmy posiadamy doświadczenie w produkcji szkła artystycznego oraz w branży hutniczej. Nasze wyroby występują w szerokiej gamie kolorystycznej - od szkła bezbarwnego po wielokolorowe zdobienia i nowoczesne efekty. W swojej ofercie posiadamy ponad 1000 wzorów.

 

 

 

 

 

 

 

COMBI

Firma Combi powstała w 1983 r. Specjalizujemy się w zdobieniu szkła gospodarczego i stołowego w różnych technikach. Posiadłszy wiedzę tajemną starych mistrzów jak i współczesne dziedzictwo zdobienia szkła oraz korzystając z dobrodziejstw współczesnej techniki, szerokiego asortymentu wyrobów szklanych, jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wyrafinowanym Państwa gustom.

 

 

 

 

 

 

 

Huta Szkła Gospodarczego "IRENA"

 Huta Szkła Gospodarczego IRENA S.A. jest producentem szkła od ponad osiemdziesięciu lat. Wytwarzane w niej wyroby są znane i cenione, zarówno w Polsce, jak i w wielu krajach na całym świecie. Oferuje szeroki asortyment szkła sodowego i od niedawna, jako jedyny producent w Polsce - kieliszki ze szkła CRISTALLIN.

 

  

 

 

 

 


 


Katalogi do pobrania:

 

 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.dodajdo.com
 
....:::: projekt:  ::::....